SERWIS REKRUTACYJNY

Aktualności

Współpracujemy z prywatnymi akademikami

Rekomendujemy prywatny akademik o wysokim standardzie: LivinnX Krakówwww.livinnxpoland.pl

LivinnX to nowoczesny prywatny akademik w doskonale skomunikowanej części Krakowa, oddalony od Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego o 300 metrów. Powstał w zrewitalizowanym budynku dawnych zakładów Telpod.
W 7-kondygnacyjnym budynku zostało stworzone wyjątkowe miejsce dla studentów, którzy oczekują wysokiego komfortu oraz wielu udogodnień. Akademik oferuje 290 jednostek mieszkalnych w różnych konfiguracjach (jednostki 1, 2, 3 i 4 osobowe). Każda jednostka wyposażona jest w łazienkę oraz aneks kuchenny z lodówką, mikrofalówką i płytą indukcyjną. W cenę czynszu wliczone są wszystkie media (prąd, woda, internet, administracja). Budynek objęty jest też całodobową ochroną oraz monitoringiem CCTV. Dla wszystkich mieszkańców dostępny jest szereg udogodnień, takich jak: przestronna sala nauki, prywatne salki konferencyjne, sala telewizyjna, sala gier, wspólne kuchnie, całodobowa siłownia, pokój do jogi, ścianka spinaczkowa, zjeżdżalnia, sauna, jacuzzi, taras widokowy z możliwością korzystania z grilla. Do dyspozycji jest także rowerownia oraz parking.

Rezerwacji można dokonać online pod adresem: https://livinnxpoland.pl oraz w Biurze Sprzedaży LivinnX, Romanowicza 4, otwartym od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00 i w soboty w godzinach 10:00-17:00. Strona internetowa dostępna jest w językach: polski, angielski, rosyjski. Istnieje możliwość zakwaterowania studentów również w systemie hotelowym (opłata za dobę).
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego współpracuje z LivinnX od 2018 roku. Ponad 200 studentów uczelni co roku wybiera na miejsce swojego zamieszkania akademik LivinnX.

W roku akademickim 2021/2022 dysponujemy także miejscami w domu studenckim ATOL w ramach umowy międzyuczelnianej na podstawie imiennego skierowania wydawanego w Dziale Rekrutacji w oparciu  złożony przez studenta wniosek o przyznanie miejsca w DS.
Skierowanie ważne jest 10 dni od dnia wystawienia skierowania. W tym czasie należy zgłosić się do Domu Studenckiego w celu rezerwacji konkretnego miejsca oraz dokonać wpłaty kaucji rezerwacyjnej. Niedopełnienie tych warunków skutkuje anulowaniem przyznanego miejsca.
Studenci, którzy zostali skierowani do zakwaterowania w DS „ATOL” zobowiązani są do:
wniesienia kaucji rezerwacyjnej w wysokości 800 zł, która w momencie zakwaterowania w DS w miesiącu październiku zostanie przeksięgowana w poczet kaucji za zniszczenia, która będzie rozliczana w chwili wykwaterowania jednakże, nie wcześniej niż po 1 czerwca 2022 r. – kaucja przepada w przypadku wcześniejszego wykwaterowania.
W przypadku rezygnacji z miejsca lub nie zakwaterowania studenta do 10 października w DS. ATOL oraz wykwaterowaniem przed 1 czerwca 2022 wpłacona kaucja rezerwacyjna za zniszczenia nie będzie podlegać zwrotowi. Stanowi ona odszkodowanie dla UP za wcześniejsze wyprowadzenie się.
W przypadku rezygnacji z miejsca należy bezzwłocznie, pisemnie poinformować o tym fakcie Dział Rekrutacji oraz Dom Studencki oraz oddać otrzymane skierowanie.

Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość zakwaterowania studentów również w systemie hotelowym (opłata za dobę). Rezerwacje należy dokonywać indywidualnie z administracją akademików.
Wysokość opłat za miejsca w DS ATOL ustalana jest zarządzeniem Prorektora UP ds. studenckich /pdf/

Można również kwaterować się w innych prywatnych akademikach np.:

  • Unibase ul. Koszykarska 33 – unibase.pl. Współpracujemy od 2018 r.

W ofercie bez skierowania dostępne są również miejsca w domach studenckich innych Krakowskich uczelni: np UJ, AWF, PK w ramach wolnych miejsc.

DZIAŁ REKRUTACJI

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
budynek C, parter

czynne: pon-pt 8.00-16.00
sob 9.00-15.00 (lipiec-październik)

rekrutacja@afm.edu.pl
tel. 12 252 44 00, 12 252 44 04
fax: 12 252 44 05

UA - Інформація для іноземних громадян

Polityka prywatności | administracja stroną: www@afm.edu.pl