SERWIS REKRUTACYJNY

Studia I stopnia
wydział:Zarządzania i Komunikacji Społecznej
kierunek:Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej
rodzaj:studia I stopnia
tryb:stacjonarne / niestacjonarne
ilość semestrów:6
cena za semestr:stac. 3500 / niestac. 3300
więcej w Opłaty
Strona Wydziału

Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej

Fascynuje Cię świat filmu i telewizji? Chcesz z widza stać się uczestnikiem procesu produkcji filmowej i telewizyjnej – wybierz studia na tym kierunku!
Zdobędziesz szeroką wiedzę na temat filmu i telewizji. Poznasz zawody planu filmowego a także etapy produkcji filmowej i telewizyjnej od scenariusza, poprzez realizację zdjęć na postprodukcji kończąc. Nauczysz się pracować ze scenarzystami, reżyserami, aktorami, dziennikarzami, realizatorami zdjęć i dźwięku, scenografami i montażystami. Poznasz technikę i technologię produkcji filmowej i telewizyjnej, a także prawne aspekty produkcji. Nauczysz się planować, kosztorysować i rozliczać produkcje. Te specjalistyczne umiejętności pozwolą Ci na podjęcie pracy w charakterze producenta filmowego, producenta telewizyjnego, kierownika produkcji filmowej i telewizyjnej, kierownika planu, asystenta reżysera, script-continuiti, organizatora imprez i widowisk.

Zajęcia warsztatowe prowadzą praktycy związani z produkcją filmową i telewizyjną z TVP, TVN, Krakowskiej Fundacji Filmowej, oraz niezależni producenci.

Absolwenci kierunku znajdują zatrudnienie w agencjach i zespołach filmowych, stacjach telewizyjnych, firmach zajmujących się produkcją filmową i telewizyjną, biurach festiwalowych, agencjach artystycznych, agencjach reklamowych.

Krakowska Akademia dysponuje studiem telewizyjnym, wyposażonym w kamery, profesjonalne oświetlenie i scenografię, zestawy do realizacji dźwięku, stanowiska montażowe w systemie Final Cut Pro i Adobe Production Premium, mikser obrazu i dźwięku.

DZIAŁ REKRUTACJI

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
budynek C, parter

czynne: pon-pt 8.00-15.00
sob 9.00-15.00 (lipiec-październik)

rekrutacja@afm.edu.pl
tel. 12 252 44 00, 12 252 44 04
fax: 12 252 44 05

UA - Інформація для іноземних громадян

Polityka prywatności | administracja stroną: www@afm.edu.pl