SERWIS REKRUTACYJNY

Studia II stopnia
wydział:Lekarski i Nauk o Zdrowiu
kierunek:Kosmetologia
rodzaj:studia II stopnia
tryb:stacjonarne / niestacjonarne
ilość semestrów:4
cena za semestr:stac. 3300 / niestac. 3100
więcej w Opłaty
Na tym kierunku także studia I stopnia
Strona Wydziału

Kosmetologia

Studia II stopnia na kierunku Kosmetologia to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy ukończyli naukę na studiach licencjackich na tym kierunku.

W Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego studia te trwają 2 lata (4 semestry) i są prowadzone w formie stacjonarnej i niestacjonarnej. Zarówno studia stacjonarne jak i niestacjonarne kończą się złożeniem pracy magisterskiej i egzaminem magisterskim, który ma charakter teoretyczno-praktyczny oraz nadaniem tytułu zawodowego magistra kosmetologii. Obie formy studiów obejmują te same zakładane efekty kształcenia, tę samą liczbę punktów ECTS i wymiar godzin praktyk zawodowych.

Studia na tym kierunku zapewniają możliwość korzystania z laboratoriów i specjalistycznych, dobrze wyposażonych pracowni. Podczas zajęć praktycznych studenci Kosmetologii zyskują konkretne zawodowe umiejętności. Wykłady, ćwiczenia, lektoraty czy seminaria prowadzone są w taki sposób, aby przyszli kosmetolodzy dysponowali szeroką wiedzą z zakresu anatomii, fizjologii, dermatologii, farmacji, fizyki oraz chemii kosmetycznej.
Absolwenci studiów II stopnia na kierunku Kosmetologia przygotowani są do pracy w gabinetach kosmetologicznych, gabinetach SPA oraz gabinetach odnowy biologicznej. Posiadają również niezbędne kompetencje potrzebne do pracy w przemyśle kosmetyczno-farmaceutycznym oraz jako propagatorzy zdrowego stylu życia. Profesjonalna wiedza związana z branżą kosmetologiczną jest niezwykle przydatna nie tylko w pracy na stanowisku kosmetologa. ale również w szeroko pojętej dziedzinie nauk o zdrowiu i nauk medycznych między innymi w pracy jako edukator w projektach związanych z promocją zdrowia.
Kształcenie obejmuje: fachowe przygotowanie praktyczne w połączeniu z przygotowaniem teoretycznym z przedmiotów typowo kosmetologicznych, biologicznych, chemicznych, farmaceutyczno-medycznych, a także ekonomiczno-prawnych, które są niezbędne do realizacji przedmiotów ściśle specjalistycznych i zawodowych na studiach II stopnia na kierunku Kosmetologia.

DZIAŁ REKRUTACJI

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
budynek C, parter

czynne: pon-pt 8.00-16.00
sob 9.00-15.00 (lipiec-październik)

rekrutacja@afm.edu.pl
tel. 12 252 44 00, 12 252 44 04
fax: 12 252 44 05

UA - Інформація для іноземних громадян

Polityka prywatności | administracja stroną: www@afm.edu.pl